Janusz Kukulski

Absolwent Mechatroniki na Uniwersytecie Rzeszowskim. Wcześniej kształciłem się jako Technik Elektronik o specjalizacji automatyka przemysłowa. A w wolnym czasie: Interesuje się Elektroniką, Robotyką, Urządzeniami GSM telefony jak i boxy do nich. Działam w kole naukowym „ROBO” działającym przy Politechnice Rzeszowskiej. Wieczorami zajmuję się systemami CMS głównie e107.
Można pogadać ze mną o wszystkim, jestem otwarty na wszelakiego rodzaju akcje. Lubię sport, sztuki walki, muzykę – każdej po trochu. Interesuję się też Marketingiem Sieciowym.

   Ivan Solovev

   Absolwent matematyki na Państwowym Uniwersytecie Obwodu Moskiewskiego, specjalizacja: nauczyciel matematyki i informatyki. Już w liceum zacząłem pracę jako dziennikarz – publikowałem artykuły w lokalnej prasie (m.in. w gazetach: „Puszkinskij Wiestnik” i „Puls Iwantiejewki”), a z czasem zająłem się także redagowaniem czasopisma młodzieżowego („Budz Swobodnym”). Po skończeniu studiów pracowałem jako nauczyciel informatyki i redaktor aktualności na portalu KM.ru. Interesuje się także składem i grafiką komputerową. W wolnym czasie biegam na maratonach.

     Martyna Brzóska

     Studentka Grafiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Miłośniczka komiksów i gier komputerowych, z pasją tworzy digitalowe ilustracje i logotypy.

       Marta Sawicka

       Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziału Ekonomicznego w Sopocie. Na studiach wybrałam specjalność e-commerce, stąd też moje zainteresowanie e-marketingiem. Obecnie mieszkam w Gdańsku. Jestem otwartą i pozytywną osobą. W wolnym czasie wybieram się na małe wycieczki rowerowe po naszych pięknym pomorskich okolicach. Lubię podróże, nowe doświadczenia oraz naturę.

         Mateusz Chwiałkowski

         Student Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM na kierunku politologia specjalność marketing polityczny i doradztwo w polityce. Od lat obserwator polskiej i europejskiej sceny politycznej. W dzisiejszych szybko zmieniających się czasach polityka obecna jest we wszelkich dziedzinach życia, co sprawa, iż nie sposób się od niej uciec. Tym bardziej motywuje to do jeszcze większego udziału w strefie publicznej.

         Prywatnie jestem pasjonatem historii, szczególnie I Rzeczypospolitej. Lubię także dobre książki, film i piłkę nożną.

           Daniel Lula

           Twórca Web-owy portalu e-magnes. Absolwent Politechniki Koszalińskiej i Łódzkiej studia doktoranckie. Posiada umiejętności operowania bazami danych, systemami i programami komputerowymi, które wykorzystuje na co dzień w swojej pracy. Lubi podejmować się nowych wyzwań . Ambitny , konsekwentny i samodzielny.

             Izabela Jasińska

             Rusycystka. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Każdy dzień spędzony w Rosji, przekonywał mnie na nowo, że to nie kraj, a stan umysłu. Choć wiele znanych mi wcześniej stereotypów, które składały się na moje wyobrażenie o tym kraju legło w gruzach i nie spotkałam tam ani jednego niedźwiedzia grającego na bałałajce, Rosja nie tylko nie utraciła mojego zainteresowania, ale jeszcze bardziej mnie zaintrygowała. Mojego zapału do nauki języka oraz poznawania wszystkiego co rosyjskie nie zdołałby ostudzić nawet dłuższy brak ciepłej wody w akademiku.
             Jak powiedział Ludwig Wittgenstein: „Granice mojego języka są granicami mojego świata”. Moim marzeniem jest każdego dnia te granice rozszerzać.

               Julia Baran

               Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam politologię o specjalności marketing i doradztwo polityczne. Fascynują mnie takie państwa jak Rosja, Ukraina czy Armenia. Bardzo lubię podróżować i poznawać nowych ludzi. Interesuje się także psychologią, socjologią i lubuję się w czytaniu refleksyjnej literatury. Uczestniczyłam w rocznym kursie dziennikarstwa , a także współpracowałam z Teatrem Nie Teraz. Lubię wszystko co niekonwencjonalne i dziwne. Aktualnie ulubiona sentencja: „Piękno zbawi świat” /Dostojewski/

                 Katarzyna Romanowska

                 Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam politologię spec. służby zagraniczne oraz filologię rosyjską spec. literaturoznawstwo. Absorbują mnie sprawy Europy Środkowej i Wschodniej, a w szczególności zagadnienia z zakresu: literatury, kultury, procesów demokratyzacyjnych, podziałów socjopolityczych, stosunków religijnych i narodowościowych, konfliktów kaukaskich, praw człowieka. Niepoprawnie ciekawi mnie życie i kultura innych narodów. Chcę działać na rzecz przezwyciężania stereotypów kulturowych, rozwoju dialogu i partnerstwa wschodniego. Moje pasje: naukowa eksploracja „Matrioszki-Rosji” i państw postradzieckich, tłumaczenia, podróże, malarstwo olejne, biegi. Największe marzenie: stworzenie własnego reportażu z rowerowej wyprawy na Kaukaz.

                   Aleksandra Błaszczyk

                   Studia filologiczne połączyły moje dwie największe pasje: języki obce oraz literaturę. Wybrałam język angielski, jako najbardziej uniwersalny. Aby pozostać otwartą zarówno na Wschód, jak i Zachód dodatkowo uczę się rosyjskiego i niemieckiego. Czas wolny spędzam nad książkami, w podróży lub odkrywając nowe smaki. Swoją przyszłość zawodową chciałabym związać z organizacjami pozarządowymi.